PASŪTĪJUMA NOSACĪJUMI

Mūsu mājas lapā ir iespējams iegādāties tikai tos izstrādājumus, kuriem ir norādīta cena. Īpaši pasūtījumi, kas neatbilst piedāvājumam netiek pieņemti. Izstrādājumiem, kuri publicēti bez cenas ir informatīvs raksturs.

Ņemot vērā, ka izstrādājumi ir ļoti krāsaini, pastāv iespēja, ka ir vizuāla krāsu atšķirība izstrādājuma attēlošanā starp reālo un datora ekrānā redzamo. Lūdzu, to neaizmirstiet, kad veiciet pasūtījumu.

Iepērkoties mūsu mājas lapā, jūs varat izvēlēties sekojošu apmaksas veidu:

* priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu

Izvēlēties savu pasūtījumu un veiciet iepirkumu mūsu mājas lapā www.bbwear.eu. Saņemsiet savā e-pastā maksājuma rekvizītus. Veicot maksājumu ar bankas pārskaitījumu, lūdzu, obligāti norādiet pasūtījuma numuru.

* skaidras naudas samaksa

Izvēlēties savu pasūtījumu un nosūtiet to uz mūsu e-pasta adresi bbwear@bbwear.eu, ar norādi, ka vēlaties veikt samaksu skaidrā naudā un saņemt preci mūsu veikalā pēc adreses: Mežloki, Varkaļi, Salas pagasts, Mārupes novads, par tikšanās laiku iepriekš vienojoties telefoniski, tālrunis +371 29909191.

Piegādes veids:

*VAS Latvijas Pasts - norādiet precīzu piegādes adresi, pasta indeksu un saņēmēju.

* Omniva Pasta stacija- norādiet kurš pakomāts jums visvairāk ir piemērots un savu tālruņa numuru, lai varētu jūs informēt par pakas piegādi uz izvēlēto pakomātu.

Piegādes laiks:

Paka tiek izsūtīta no 1-3 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas. Pakas piegāde līdz pircējam atkarīga no VAS Latvijas Pasta un Omniva Pasta stacijas piegādes nosacījumiem. Skatīt: www.pasts.lv  un www.omniva.lv .

Preces atgriešana:

Jums ir tiesības 14 dienu laikā preci atgriezt vai apmainīt pret līdzvērtīgu. Pirms preces atgriešanas pārliecināties, ka izstrādājums ir sākotnējā kvalitātē. Prece nedrīkst būt valkāta, bojāta, smērēta, mazgāta un tai jābūt marķētai ar visām cenu un preču zīmēm, kā arī jābūt visiem dokumentiem, kas apliecinātu pirkuma izdarīšanu un saņemšanu. Pircējam pašam jāsedz sūtīšanas izdevumi, kā arī tie netiek atgriezti. Par preces atgriešanu rakstiet mums uz e-pastu bbwear@bbwear.eu un nosūtiet preci uz mūsu juridisko adresi: Mežloki, Varkaļi, Salas pagasts, Mārupes novads, LV-2015, Latvija. Ja prece tiks atgriesta atbilstoši norādītajiem noteikumiem, nauda tiks pārskaitīta jums uz jūsu norādīto kontu 30 dienu laikā.

Klientu datu aizsardzība:

Pārdevējs apstrādā tikai klienta identifikāciju un kontaktinformāciju, kas ir nepieciešama pirkuma izpildei.

Pārdevējs ievēro visas prasības personu datu glabāšanā saskaņā ar 2018.gada Vispārīgo datu aizsardzības regulu.